Зі світлими думками і щирим серцем педагоги нашого Ліцею допомагали чаклувати над великодньою випічкою гостям нашого міста, яких об’єднує @Клуб спілкування та дозвілля

26
Кві, 2022
  • Головна
  • Uncategorized
  • Зі світлими думками і щирим серцем педагоги нашого Ліцею допомагали чаклувати над великодньою випічкою гостям нашого міста, яких об’єднує @Клуб спілкування та дозвілля
Ми звикли, що напередодні Великодня запах паски заповнює кухні господинь і дарує їхнім родинам особливу радість – скуштувати випічку, у яку вкладена не лише праця, а й душа.
Але цього року не всі українці матимуть таку змогу, бо війна в багатьох забрала можливість займатися звичними справами. Але жоден загарбник не зможе позбавити наш народ духовності, культури, традицій.
Тож зі світлими думками і щирим серцем педагоги нашого Ліцею допомагали чаклувати над великодньою випічкою гостям нашого міста, яких об’єднує @Клуб спілкування та дозвілля.
Кажуть, у домі, коли випікають паску, має бути тепло і тихо. Таким теплом ми намагалися наповнити серця усіх, хто був присутній у нашому залі. Для цього заздалегідь спекли паски, підготували продукти для великоднього декору. У щирому спілкуванні, спільній праці, взаємодопомозі та світлому передчутті свята народжувалися шедеври. І забулися на мить сигнали сирен і звуки вибухів, тимчасово залишені домівки і розлука з рідними. І тільки магія творення добра надихала усіх на світлі надії, мирні мрії, радісні сподівання. Саме ці почуття кожен викладав у свою пасочку, щоб, забравши її з собою, розділити з рідними таїну свята.
Нехай стан душі буде найвеличнішим у ці передвеликодні дні. А свято – мирним, смачним, обнадійливим!

Популярні новини

Тиждень здорового харчування

  Ось і завершився в нашому ліцеї Тиждень здорового харчування. Кожен де…

ОГОЛОШЕННЯ! Набір дітей до 1-го класу

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2022-2023 н.р.!!! Наш ліцей вкотре ро…

© ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ МІСТА КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ