Педагогічний колектив

Учителі української мови та літератури

  • Зима Людмила Іванівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Іваненко Марія Григорівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Ярош Тетяна Ярославівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Чижук Валентина Василівна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Гаврилюк Марія Йосипівна (Вища категорія)
  • Шрам Галина Іванівна ( І категорія)

Учителі зарубіжної літератури та російської мови

  • Євсюк Олена Ананіївна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Велигоцька Людмила Іванівна (Вища категорія)
  • Омельковець Ніна Іванівна (Вища категорія, “старший учитель”)

Учителі історії та правознавства

  • Тишкун Тетяна Олександрівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Федорук Ірина Сергіївна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Віннічук Лариса Карпівна (Вища категорія, «старший учитель»)

Учителі математики

  • Макарук Людмила Йосипівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Потапчук Надія Володимирівна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Воробей Алла Онопріївна (Вища категорія)
  • Дерев’янчук Тетяна Анатоліївна ( ІІ категорія)
  • Шворак Галина Володимирівна ( ІІ категорія)

Учителі фізики та астрономії

  • Хвищук Галина Максимівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Янчук Світлана Григорівна (Вища категорія)

Учителі хімії

  • Бляшук Тетяна Мирославівна (Вища категорія, «учитель-методист»)

Учителі біології

  • Чабан Ніна Спиридонівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Демчук Олексій Павлович (Вища категорія, «старший учитель»)

Учителі географії

  • Демчук Людмила Лікандрівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Ружицька Лариса Петрівна (Вища категорія)

Учителі ОБЖ

  • Лісь Євдокія Кузьмівна (Вища категорія)

Учителі трудового навчання

  • Нинюк Галина Миколаївна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Осицька Олена Сергіївна (Вища категорія)
  • Демчук Олексій Павлович (Вища категорія, “старший учитель”)

Учителі фізкультури

  • Матковська Наталія Юліївна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Оксентюк Василь Іванович (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Кошелюк Людмила Василівна (Вища категорія)
  • Кінах Іван Іванович (Вища категорія, “старший учитель)
  • Шава Валерія Валентинівна (ІІ категорія)
  • Пархомчук Олександр Леонідович (Спеціаліст)

Учителі предмета “Захист України”

  • Лісь Євдокія Кузьмівна (Вища категорія, “старший учитель”)
  • Кінах Іван Іванович (Вища категорія, «старший учитель»)

Учителі англійської мови

  • Склянчук Володимир Юхимович (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Макарчук Мирослава Іванівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Кісельова Алла Анатоліївна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Стасюк Тетяна Петрівна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Мартинюк Інна Олександрівна (Вища категорія)
  • Скороход Тетяна Олександрівна (Вища категорія)
  • Шершун Ірина Олександрівна ( Вища категорія)
  • Антонюк Тетяна Борисівна ( І категорія)
  • Кіптик Ольга Анатоліївна ( І категорія)
  • Корець Людмила Петрівна ( І категорія)
  • Цоппа Наталія Володимирівна ( І категорія)
  • Новосілецька Юлія Петрівна ( ІІ категорія)
  • Склянчук Антоніна Володимирівна ( ІІ категорія)
  • Супрунюк Катерина Володимирівна (ІІ категорія)
  • Трофімчук Мирослава Леонідівна (ІІ категорія)
  • Фролова Надія Володимирівна (ІІ категорія)

Учителі німецької мови

  • Кіптик Ольга Анатоліївна ( І категорія)

Учителі польської мови

  • Лазарук Вікторія Григорівна (Спеціаліст)

Учителі музичного мистецтва

  • Будкова Жанна Миколаївна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Олексюк Ольга Андріївна (Вища категорія, «старший учитель»)

Учителі образотворчого мистецтва

  • Іщук Лариса Василівна (Вища категорія, «старший учитель»)

Учителі інформатики

  • Кубай Людмила Григорівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Коцюбчик Оксана Миколаївна (Вища категорія)
  • Макарчук Тетяна Миколаївна (Вища категорія)
  • Медведюк Вікторія Олександрівна (Вища категорія)
  • Троцюк Олена Петрівна (Спеціаліст)

Учителі початкових класів

  • Курач Наталія Климівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Никитюк Галина Володимирівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Хвесь Олена Петрівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Чуль Валентина Миколаївна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Яблонська Наталія Василівна (Вища категорія, «учитель-методист»)
  • Антонюк Лілія Орестівна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Липець Світлана Володимирівна (Вища категорія, «старший учитель»)
  • Панасюк Ольга Олександрівна (Вища категорія, «старший учитель»
  • Остапюк Алла Василівна (Вища категорія, “старший учитель”)
  • Грабовець Оксана Сергіївна (Вища категорія)
  • Ковальчук Наталія Олексіївна (Вища категорія)
  • Лисюк Оксана Миколаївна (Вища категорія)
  • Медведюк Вікторія Олександрівна (Вища категорія)
  • Ясашна Людмила Петрівна (Вища категорія)
  • Стасюк Тетяна Миколаївна ( І категорія)
  • Марцелюк Наталія Іванівна ( ІІ категорія)

Організатор дитячого колективу

  • Шава Валерія Валентинівна ( ІІ категорія)

Вихователь групи продовженого дня

  • Бернацька Марія Трохимівна (Вища категорія, «старший учитель»)

Практичний психолог

  • Старушик Раїса Степанівна (Вища категорія)

Соціальний педагог

  • Коцюбчик Оксана Миколаївна (Вища категорія)

Логопед

  • Домнюк Світлана Олександрівна (Вища категорія)

© ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ МІСТА КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ