Правила зарахування

Зарахування до закладу освіти

здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”:

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Наказ МОН від 16.04.2018 № 367

Зарахування дітей до 1-го класу

Зарахування дітей до першого класу здійснюється на безконкурсній основі.

До 1 класу зараховуються, як правило, діти з 6 років.

Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора.

Відповідно до Зако­ну України «Про загальну середню освіту»для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

1. Заява батьків( або особи, яка її заміняє ) про зарахування
  2. Копія свідоцтва про народження дитини(оригінал пред’являється)
  3. Копія документу про реєстрацію місця проживання або про право користування житлом (оригінал пред’являється)
  4. Медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0
  5. Висновок ІРЦ (для дітей з особливими освітніми потребами)
  6. Дві фотокартки дитини 3х4 (для формування особової справи)

Батьки повинні дати згоду на обробку власних персональних даних.

Прийом документів проводиться за адресою:

• вул. Незалежності, 138;

Зарахування дітей до 2-11-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків,
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
  • особова справа дитини,
  • свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу  батьки  або  особи,  які  їх замінюють,  подають заяву,  копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу, до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.