«У День Злуки – тримаймося за руки!»

Січ, 2022

Соборність – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Соборність – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

«У День Злуки – тримаймося за руки!» Під таким гаслом усі учні школи взяли участь у загальношкільному флешмобі. Діти утворили велике, нерозривне коло, взявшись за руки. Вони продемонстрували прагнення до духовної єдності та свободи українського народу. Кожен із нас повинен усвідомити, що лише в єдності дій можемо досягти великої мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України.

Популярні новини