Бібліотечний фонд підручників

ПЕРЕЛІК ПІДРУЧНИКІВ, НАЯВНИХ У БІБЛІОТЕЦІ ЛІЦЕЮ №3 імені ЛЕСІ УКРАЇНКИ

  1 клас

з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Пономарьова К.І. Українська мова.   Буквар, ч.1 2018
2. Пономарьова К.І. Українська мова. Буквар,ч.2 2018
3. Пухта Г. Англійська мова (1-й рік навчання) 2018
4. Скворцова С.О. Математика 2018
5. Гільберг Т.Г. Я досліджую світ, ч.1 2018
6. Гільберг Т.Г. Я досліджую світ, ч.2 2018
7. Рубля Т.Є. Мистецтво 2018
8. Стус Т.Є. Хрестоматія сучасної  української  дитячої літератури   для читання в 1, 2 класах 2016

2 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Пономарьова К.І. Українська мова та читання , ч.1 2018
2 Савченко О.Я.  Українська мова та читання, ч.2 2018
3 Мітчелл Г.К. Англійська мова (2-й рік навчання) 2018
4 Скворцова С.О.  Математика 2018
5 Грущинська  І. Я досліджую світ, ч.1 2018
6 Морзе  Н. Я досліджую світ, ч.2 2018
7 Рубля Т.Є. Мистецтво 2019
8 Стус Т.Є. Хрестоматія сучасної  української  дитячої літератури   для читання в 1, 2 класах 2016

3 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1. Пономарьова К.І. Українська мова та читання, ч.1 2020
2. Савченко О.Я. Українська мова та  читання, ч.2 2020
3. Мітчелл Г.К.  Англійська мова (3-й рік навчання) 2020
4. Листопад Н.П. Математика 2020
5. Грущинська І. Я досліджую світ , ч.1 2020
6. Морзе Н.В. Я досліджую світ, ч.2 2020
7. Калініченко О.В. Мистецтво 2020
8. Стус Т.Є. Хрестоматія сучасної  української  дитячої літератури   для читання в 3,4  класах 2016

4 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Кравцова Н.М. Українська мова та читання, ч.1 2021
2 Савчук А. Українська мова та  Читання, ч.2 2021
3 Мітчел Г.К.  Англійська  мова 2021
4 Листопад Н. П. Математика, ч.1 2021
5 Листопад Н. П. Математика, ч.2 2021
6 Гільберг Т. Я досліджую світ, ч.1 2021
7 Гільберг Т. Я досліджую світ, ч.2 2021
8 Морзе Н. В. Інформатика 2021
9 Масол Л.М. Мистецтво 2021

5 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Глазова О. П Українська мова 2018
2 Авраменко О.М. Українська література 2018
3 Карпюк О.Д.  Англійська мова 2018
4 Ніколенко О.М.Світова література 2013
5 Щупак І.Я.  Вступ до історії України 2018
6 Масол Л. М. Музичне мистецтво 2013
7 Калініченко О.В.  Образотворче мистецтво 2013
8 Мерзляк А.Г. Математика 2018
9 Коршевнюк Т.В. Природознавство 2018
10 Коршунова О.В. Інформатика 2018
11 Бойченко Т.Є. Основи здоров’я 2018
12 Калініна Л.В. Англійська мова (поглиблене вивч.) 2018
13 Біленька-Свистович Л.В.  Польська мова (1-й р.н.) 2018
14 Сидоренко М. Німецька мова (1-й рік навчання) 2018
15 Полякова  Т.М.  Російська мова (1-й р.н.) 2018
16 Ходзицька  І.Ю.Трудове навчання (дівчата) 2013
17 Терещук Б.М.Трудове навчання (хлопці) 2013

 6 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Глазова О .П.  Українська мова 2014
2 Заболотний О.В. Українська мова 2014
3 Авраменко О.М. Українська література 2014
4 Коваленко Л. Укр.література 2014
5 Карпюк О.Д. Англійська мова  (6-й рік навчання) 2014
6 Калініна Л.В. Англійська мова (поглибл.вивч. 6-й р.) 2014
7 Несвіт А. Англійська мова (6-й рік навчання) 2014
8 Ніколенко О.М. Світова література 2014
9 Гісем О.В. Всесвітня історія. Історія України 2019
10 Масол Л.М.  Музичне мистецтво 2014
11 Калініченко О.В.  Образотворче мистецтво 2014
12 Мерзляк А.Г. Математика 2014
13 Остапченко М.  Біологія 2014
14 Костіков І.Ю. Біологія 2014
15 Бойко В.М. Географія 2014
16 Сидоренко О.Трудове  навчання (дівчата) 2014
17 Ходзицька І.Ю.Трудове навчання (дічата) 2014
18 Терещук Б.М.Трудове навчання (хлопці) 2014
19 Сидоренко В.К. Трудове навчання (хлопці) 2014
20 Ривкінд Й.Я.  Інформатика 2019
21 Бойченко Т.Є. Основи здоров’я 2014
22 Сидоренко М. Німецька мова (2-й рік навчання) 2014
23 Корсаков В.О. Російська мова ( 2-й рік навчання) 2014
24 Біленька – Свистович Л.В. Польська мова (2-й рік навч.) 2014

7 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Заболотний О.В. Українська мова 2015-16
2 Глазова  О.  Українська мова 2020
3 Авраменко О.М. Українська література 2015-20
4 Карпюк О.Д. Англійська мова (7-й рік навчання) 2015
5 Ніколенко О. Зарубіжна література 2015-16
6 Волощук Є. Зарубіжна література 2020
7 Хлібовська  Г.М.  Історія України 2020
8 Щупак І.  Всесвітня історія 2020
9 Масол Л. Аристова Л. Музичне мистецтво 2015
10 Федун С.І. Чорний О. Образотворче мистецтво 2015
11 Мерзляк А.  Алгебра 2015-20
12 Мерзляк  А.Г. Геометрія 2015-20
13 Остапченко Л. І. Біологія 2015-20
14 Пестушко В. Географія 2015
15 Сиротюк В. Фізика 2015
16 Бар’яхтар В.  Фізика 2020
17 Савчин  М. Хімія 2015
18 Попель П. Хімія 2020
19 Терещук Б.М., Дятленко С. Трудове навчання (хлопці) 2015
20 Терещук А.І. , Медвідь О. О. Трудове навчання (дівчата) 2015
21 Казанцева О.   Інформатика 2020
22 Бех І. Основи здоров’я 2020
23 Бойченко Т.Є. Основи здоров ‘я 2015
24 Сидоренко М. Німецька мова (3-й рік навчання) 2015-16
25 Біленька – Свистович Л.В. Польська мова (3-й р.н.) 2015

8 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Заболотний В.О. Українська мова 2016
2 Авраменко О.М. Українська  література 2016
3 Карп′юк О. Д.Англійська мова (8- й рік навчання) 2016
4 Калініна А. Англійська мова (поглиблене вивчення) 2016
5 Волощук Є Зарубіжна література 2016
6 Хлібовська Г.М. Історія України 2021
7 Ладиченко Т.Всесвітня Історія 2021
8 Масол Л. Мистецтво 2016
9 Мерзляк А. Алгебра 2021
10 Мерзляк  А.Г.  Геометрія 2021
11 Матяш Н.Ю. Біологія 2016
12 Бойко В.М.Географія 2021
13 Сиротюк  В. Фізика 2016
14 Григорович О.В.Хімія 2021
15 Гащак В.М.Трудове навчання (технічні види праці) 2016
16 Терещук А.І. Трудове навчання  (обслуговуючі види праці) 2016
17 Казанцева О.  Інформатика 2021
18 Тагліна О.В. Основи здоров’я 2016
19 Біленька – Свистович Л.В. Польська мова (4-й р.н.) 2016
20 Сидоренко М. Німецька мова  (4-й р.н.) 2016
21 Біленька – Свистович Л.В. Польська мова (4-й р.н.) 2016

9 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Заболотний В.В. Українська мова 2017
2 Авраменко О.М. Українська література 2017
3 Карпюк О. Д. Англійська мова (9 рік навчання) 2017
4 Калініна Л.В. Англ.мова (поглиблене вивчення) 2017
5 Сидоренко М.М. Німецька  мова (5-й рік навчання) 2017
6 Волощук Є.В.Зарубіжна  література 2017
7 Власов В.С. Історія України 2017
8 Гісем О.В.  Мартинюк  О. Всесвітня історія 2017
9 Наровлянський О.Д. Основи правознавства 2017
10 МасолЛ.М. Мистецтво 2017
11 Мерзляк А. Алгебра 2017
12 Мерзляк  А,Г .Геометрія 2017
13 Шаламов Р.В.Біологія 2017
14 Соболь В. Біологія 2017
15 Бойко В.М.Географія 2017
16 Сиротюк  В.Д.  Фізика 2017
17 Григорович О.В.Хімія 2017
18 Гащак В.М.Трудове навчання (технічні види праці) 2017
19 Терещук А.І.Трудове (обслуговуючі види праці) 2017
20 Ривкінд Й.Я  Інформатика 2017
21 Бойченко Т.Є  Основи здоров’я 2017
22 Самонова О.І.  Російська мова (5-й рік навчання) 2017
23 Біленька – Свистович Л.В. Польська мова (5-й р.н.) 2017

10 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Ворон А.А.  Українська  мова ( П) 2018
2 Авраменко О. Українська мова (С) 2018
3 Слоньовська О.В. Українська література (П) 2018
4 Фасоля А.М. Українська література (С) 2018
5 Ковбасенко Ю.І  Зарубіжна література (П) 2018
6 Морська Л.І. Англійська мова (П) (10 –й рік навчання) 2018
7 Басай Н.П. Німецька мова (С) (6-й рік навчання) 2018
8 Власов В.С., Кульчицький С.В. Історія України (П) 2018
9 Гісем О.В.,Мартинюк О.О. Всесвітня історія (П) 2018
10 Бакка Т.Г. Громадянська освіта (Інтегрований курс) 2018
11 Істер О.С. Математика (С) 2018
12 Мерзляк А.Г. Алгебра (П) 2018
13 Мерзляк А.Г.  Геометрія (П) 2018
14 Бойко В.М. Географія 2018
15 Бар’яхтар В.Г. Фізика (С) 2018
16 Ярошенко О.Г.  Хімія (С) 2018
17 Андерсон О.А. Біологія (С) 2018
18 Герасимів І.М. Захист Вітчизни (С) 2018
19 Лелека В.М. Захист Вітчизни. Основи медичних знань (С) 2018
20 Морзе Н.В. Інформатика (С) 10-11 кл. 2018
21 Масол Л.М. Мистецтво (СП) 10-11 кл. 2018
22 Біленька-Свистович Л.В. Польська мова(6-й рік навчання) 2018

11 клас

№ з/п Автор(и), назва підручника (рівень) або навчального посібника Рік видання
1 Ворон А. Українська мова (П) 2019
2 Слоньовська О.Українська література (П) 2019
3 Гісем О.В. Всесвітня історія  (П) 2019
4 Власов В. Історія України (П) 2019
5 Григорович О.В. Хімія (С) 2019
6 Бар’яхтар В.Г. Фізика (С) 2019
7 Пришляк А. Астрономія (С) 2019
8 Кобернік С.Г. Географія (С) 2019
9 Мерзляк А.  Геометрія (П) 2019
10 Ковбасенко Ю. Зарубіжна література (П) 2019
11 Мерзляк А.Г. Алгебра (П) 2019
12 Ривкінд Й. Інформатика 10-11 кл. (С) 2019
13 Андерсон О.А. Біологія (С) 2019
14 Гудима А. Основи медичних знань(С) 2019
15 Гудима А. Захист Вітчизни (С) 2019
16 Морська Л.І. Англійська мова (П) (11-й рік навчан) 2019
17 Масол Л.М. Мистецтво (СП) 10- 11 кл. 2019
18 Гуцюк-Свіца Б. Польська мова  (7-й рік навчання) 2019
19 Басай Н. Німецька мова (С) (7-й рік навчання) 2019

 

© ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ МІСТА КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ